NOVINKY a REZERVACE
<<   březen 2019  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 1.3.2019



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 13:00 - 15:00
Datum: 2.3.2019



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:30 - 17:30
Datum: 3.3.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 3.3.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 4.3.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 4.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 4.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 5.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 6.3.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 6.3.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 8.3.2019



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 8.3.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 8.3.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 10.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 11.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 12.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 12.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 12.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.3.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 13.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 13.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 13.3.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 13.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 14.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 14.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 14.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 15.3.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 15.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 15.3.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 15.3.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 15.3.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 16.3.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 17.3.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 17.3.2019



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 17.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 18.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 19.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 19.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 19.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 19.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.3.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 20.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 20.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 20.3.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 20.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 21.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 21.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 21.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 22.3.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 22.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 22.3.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 22.3.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 22.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 09:30 - 18:00
Datum: 23.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 08:00 - 15:00
Datum: 24.3.2019



Rezervováno: Hasičata SDH Braškov

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 24.3.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 24.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 25.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 26.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 26.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 26.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 26.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 27.3.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 27.3.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 27.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 27.3.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 27.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 28.3.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 28.3.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 28.3.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 29.3.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 29.3.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 29.3.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 29.3.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 29.3.2019



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 22:00
Datum: 30.3.2019



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 18:00
Datum: 31.3.2019



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 18:00 - 20:00
Datum: 31.3.2019