NOVINKY a REZERVACE
<<   prosinec 2019  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

REZERVACE

Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 08:00 - 13:00
Datum: 1.12.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 1.12.2019



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 1.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 2.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 3.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 3.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 3.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 4.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 4.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 4.12.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 4.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 5.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 5.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 6.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 6.12.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 6.12.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 6.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 09:00 - 11:30
Datum: 7.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 12:00 - 15:00
Datum: 7.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 20:00
Datum: 7.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 08:00 - 16:00
Datum: 8.12.2019



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 8.12.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 8.12.2019



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 8.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 9.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 10.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 10.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 10.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 11.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 11.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 11.12.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 11.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 12.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 12.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 13.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 13.12.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 13.12.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 13.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 14.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 15.12.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 15.12.2019



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 15.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 16.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 17.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 17.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 17.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 18.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 18.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 18.12.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 18.12.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:00
Datum: 19.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 19.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 19.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 20.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 20.12.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 20.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 20.12.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 20.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 09:30 - 17:00
Datum: 21.12.2019



Rezervováno: OFS Kladno

Čas: 08:00 - 14:00
Datum: 22.12.2019



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:00 - 18:00
Datum: 22.12.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 22.12.2019



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 22.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 23.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 24.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 24.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 24.12.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 25.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 25.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 25.12.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 25.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 26.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 26.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 27.12.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 27.12.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 27.12.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 29.12.2019



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 29.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 30.12.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 31.12.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 31.12.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 31.12.2019