NOVINKY a REZERVACE
 září 2018  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

REZERVACE

Rezervováno: p. Svatoš

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 1.9.2018



Rezervováno: Tenis

Čas: 09:00 - 10:00
Datum: 2.9.2018



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.9.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 3.9.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 3.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 4.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 5.9.2018



Rezervováno: Florbal zagoři

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 5.9.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 5.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 6.9.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 7.9.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 10.9.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 10.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 11.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 12.9.2018



Rezervováno: Florbal zagoři

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 12.9.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 12.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 13.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 14.9.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 14.9.2018



Rezervováno: Florbal

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 16.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 17.9.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 17.9.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 17.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 18.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 18.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 19.9.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 19.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 19.9.2018



Rezervováno: Florbal zagoři

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 19.9.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 19.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 20.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 21.9.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 21.9.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 22.9.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 22.9.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 23.9.2018



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 24.9.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 24.9.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 24.9.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 24.9.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 24.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 25.9.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 25.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 25.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 26.9.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 27.9.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 28.9.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 28.9.2018



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 30.9.2018