NOVINKY a REZERVACE
<<   listopad 2018  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

REZERVACE

Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 1.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 1.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 2.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 14:00
Datum: 3.11.2018



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 4.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 5.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 6.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 6.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 6.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 6.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 7.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 7.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 7.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 7.11.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 7.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 8.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 8.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 9.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 14:00 - 18:00
Datum: 10.11.2018



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 11.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 12.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 13.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 13.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 13.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 14.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 14.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 14.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 14.11.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 14.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 15.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 15.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 16.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 17.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 18.11.2018



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 18.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 19.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 20.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 20.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 20.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 21.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 21.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 21.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 21.11.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 21.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 22.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 22.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 23.11.2018



Rezervováno: OFS Kladno

Čas: 08:00 - 19:00
Datum: 24.11.2018



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 26.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 27.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 27.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 27.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 27.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 28.11.2018



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 28.11.2018



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 28.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 28.11.2018



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 28.11.2018



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 29.11.2018



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 29.11.2018



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 30.11.2018



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 30.11.2018



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 30.11.2018



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 30.11.2018



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 30.11.2018



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 30.11.2018